Polityka Prywatności

Odwiedzając strony naszej firmy firmy zgadzasz się na zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się pod adresem http://linux.netina.com.pl/polityka-prywatnosci.

Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania Polityki Prywatności bez specjalnego powiadomienia. Osoby korzystające z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Mimo tego podstawowa zasada pozostaje niezmienna: nie sprzedajemy, ani w żaden sposób nie udostępniamy danych adresowych klientów i użytkowników serwisu.

Dane osobowe
Podczas korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych lub adresu e-mail. Dane te są nam niezbędne do prawidłowego działania serwisu i nie zostaną w żaden sposób udostępnione osobom trzecim. Zastrzegamy sobie jednakże możliwość wykorzystania ich w celach marketingowych, np. wysyłania informacji na temat naszych produktów czy też aktualnych promocji. Informacje takie wysyłane będą jednak sporadycznie. Brak lub nieprawidłowość wymaganych danych zablokuje czynność, której dotyczyły.

Inne formularze
Formularze znajdujące się w serwisie linux.netina.com.pl, ale nie dotyczące produktów i usług oferowanych przez naszą firmę nie podlegają Polityce Prywatności.

Cookies
Strony z domeny linux.netina.com.pl korzystają czasami z cookies, czyli tzw. ciasteczek. Są to standardowe mechanizmy obsługiwane przez przeglądarką internetową, które pozwalają zapisywać informacje na dysku użytkownika. Służą one do identyfikacji czy użytkownik korzystał już z naszego serwisu i np. ograniczania mu informacji reklamowych, które już wcześniej widział, funkcjonalności, której już używał (np. blokada ponownego głosowania na ten sam artykuł).

Wyłączenie odpowiedzialności
Na stronach znajdują się artykuły i porady skuteczne dla ich autorów. Firma Netina Sp. z o.o. nie daje gwarancji, że porady te będą również skuteczne dla kogokolwiek innego. Nie ponosimy też odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich stosowania.The accumulation of points and extra discounts makes favorable re-order in Canadian drug pharmacy "'&$ drug list and permanent system of discounts for buyers.